DUJINIO KATILO MONTAVIMAS

Šildymas dujomis labai patogus, komfortiškas ir šiuolaikiškas šildymo būdas. Dujiniai katilai dirba tyliai, užima nedaug vietos taip pat nereikalauja pastovios priežiūros, bei kainuoja kur kas mažiau nei geoterminis šildymas.

Tačiau dujinio katilo pajungimas nėra toks paprastas dalykas ir jis susideda iš keletos etapų. Pirma, galvojant apie dujinį katilą reikėtų suprasti, kad tai nėra greitas ir paprastas darbas. Norint turėti dujomis šildantį katilą reikės įsivertinti ar yra galimybė atsivesti dujas iki sklypo, tačiau jei tokios galimybės nėra nusiminti neverta, nes dabar jau yra alternatyvos. T.y. galima nesunkiai įsirengti suskystinų dujų tiekimo sistemą balionais arba autonominę suskystintų dujų tiekimo sistemą (cisterną).

Montuojant dujinį katilą taip pat svarbus yra dūmtraukis, taigi, įsirenginėjant katilinę, be jo neapsieisite kaip ir be tinkamos ventiliacijos, ji dujinei katilinei būtina.

Renkantis katilą reikia atkreipti dėmesį į jo naudingumo koeficientą, taip pat ar jums reikalingas karšto vandens paruošimas bei jo kiekis. Jei taip, turėtumėte atkreipti dėmesį į katilo karšto vandens ruošimo charakteristiką sužinoti maksimalų ruošiamo karšto vandens kiekį piko ir ilgalaikės apkrovos metu

Taigi, dujinės katilinės privalumai nenuginčijami - gera įrengimo kaina, lengva, paprasta priežiūra, nedideli šildymo kaštai, lengva, patogu automatizuoti, kas duoda puikų rezultatą - pastovią patalpų temperatūrą. Dujines katilines galima montuoti tiek radiatorinei sistemai nes jie palaiko ir aukštą temperatūrą tiek grindiniam šildymui.

Šildymas dujomis yra vienas populiariausių kotedžuose, butuose su individualiu šildymu bei kituose namuose, ir jei jums reikia sumontuoti dujinį katilą - Donato santechnika pasiruošę jums padėti.

Susisiekite tel. 865471626

Donato santechnika teikia šias paslaugas:

  • Kondensacinių dujinių katilų montavimas
  • Atmosferinių dujinių katilų montavimas
  • Dubliuotos kieto kuro ir dujinio šildymo katilinės montavimas
  • Sistemų automatizavimas