GRANULINIO KATILO MONTAVIMAS


Ne veltui granuliniai katilai pastaruoju metu tampa vis populiaresni. Taip yra todėl, kad granuliniai katilai sunaudoja gana mažai kuro, bei reikalauja mažai priežiūros, t.y. užpildymas kuru kas 5-10 dienų, o valymas kartą į 2-3 savaies. Taip pat lengvas valdymas - termoreguliatoriumi granulinį katilą galima valdyti iš bet kur. Taip pat svarbus dalykas, jog granulinis katilas gali būti kūrenamas tik granulėmis, arba galima rinktis ir universalų, kūrenamą įvairiu kietu kuru bei granulėmis.

Granuliniai katilai užima nemažai vietos, todėl prieš įsigyjant tokio tipo katilą svarbu išsimatuoti katilinę, įsitikinti ar eis jį ten pastatyti bei aptarnauti. Kitas be galo svarbus dalykas montuojant daugumą katilinių - deguonies užtikrinimas, t.y. turi būti užtikrintas šviežio oro patekimas į katilinę sklandžiam katilo darbui.

Montuojant katilus galima prie katilo pajungti ir universalų boilerį, tuomet katilas šildo ir namus ir ruošia karštą vandenį, katilui nedirbant vanduo ruošiamas elektra. Toliau montuojama atšaka nuo katilo į namų šildymą. Automatizuotas granulins katilas bei prie jo įrengus papildomą įrangą leis valdyti namų šildymą priklausomai nuo lauko temperatūros - šildymą intensyvinti arba lėtinti katilo darbą.

Taip pat, jei turite kieto kuro katilą ir jau pavargote bėgioti prie jo, jį kūrenti ir valyti, nesunkiai galite jį perdaryti į granulinį katilą. Ir tam esame mes - Donato santechnika.

Ruošiatės montuoti katilinę, reikalingas granulinio katilo montavimas ar kyla daug kitų klausimų susijusių su katilinės įrengimu ar šildymu - Donato santechnika jums padės.

Susisiekite tel. +37065471626