VANDENTIEKIS

Vandentiekio įrengimas

Vidaus vandentiekio sistemos turi būti saugios, vamzdynas neturi keisti vandens sudėties, kvapo ir skonio, todėl vamzdžiai ir jų jungtys turi būti atsparūs cheminiam ir mechaniniam poveikiui, taip pat apsaugoti nuo mikrobiologinės taršos. Vamzdynas taip pat turi būti atsparus temperatūros ir slėgio pokyčiams, išlikti sandarus.

Tam kad vandentiekio sistema nekeltų rūpesčių, būtų saugi pastatui, ją reikia tinkamai suprojektuoti, parinkti kokybiškus vamzdžius, jungtis, sandariklius ir kitus reikiamus priedus.

Su pasitikėjimu kreipkitės į Donato santechnika, ir Jūs galėsite džiaugtis geros kokybės vandeniu ir problemų nesukeliančiu vamzdynu.

Skambinkite tel. 865471626


Saugi kolektorinė vandens sistema

Rinkdamiesi naujai statomo ar renovuojamo namo vidaus vandentiekio sistemą svarbiausia galvoti apie jos ilgaamžiškumą bei galimų defektų šalinimą. Taigi siekiant išvengti didelių nuostolių avarijos atveju Donato santechnika rekomenduoja rinktis kokybišką vandens sistemą, t.y. saugią kolektorinę vandens sistemą.

Tai griežčiausius ES reikalavimus atitinkanti skandinaviška vandens sistema UPONOR. Ši sistema pasižymi tuo, kad joje praktiškai nėra jokių paslėptų jungčių pastato konstrukcijose, o esant gedimui ir norint pakeisti vamzdžius tai padaryti nėra sudėtinga, nereikia ardyti konstrukcijų. Ši sistema užtikrina, kad atsiradus bet kokiam vandens pratekėjimui vanduo bėga ne į  pastato konstrukcijas, bet per šarvą ir drenažinį vamzdį matomoje vietoje į trapą. Taip išvengiama brangių konstrukcijos darbų sukeliančių daug nepatogumo.

Kolektorinė vandens sistema


Kolektorius yra šios sistemos centras. Vandens vamzdžiai iki sanitarinių mazgų yra išvedžiojami grindyse nenaudojant nė vieno sujungimo. Tokia sistema yra patikima, nekyla slėgio ir srauto perkritimų, taip pat galima užsukti kiekvieną prietaisą ir kiekvieną atšaką atskirai.


Trišakinė vandentiekio sistema


Montuojant trišakinę vandentiekio sistemą yra montuojama vandentiekio magistralė (vamzdis) kurioje tiesiami vandentiekio vamzdžiai. Vandentiekio magistralė montuojama pastato konstrukcijose, tada daromos atšakos į sanmazgus, sanitarinius prietaisus. Tai pati pigiausia bei populiariausia vandentiekio sistema, tačiau atsiradus gedimui ar pažeidimui yra sunkiau šalinti pažeidimus.

Montuojant trišakinę vandentiekio sistemą labai svarbu atliekant darbus nepadaryti klaidų, viską sandariai sujungti, atlikus darbus būtina atlikti hidraulinius bandymus, tam kad įsitikinti sistemos sandarumu.

Taip pat vienas iš privalumų šios sistemos yra tai, kad nėra sunku padaryti karšto vandens recirkuliacija, kuomet atsukus vandens maišytuvą iš kart atiteka karštas vanduo.

Šalto ir karšto vandens vamzdynų izoliavimas


Siekiant, kad dėl temperatūrų skirtumo nerasotų šalto vandens vamzdžiai (kondensatas), o karštas vanduo tekėdamas  vamzdžiai neauštų, būtina vamzdžius izoliuoti. Taip dėl rasojimo bus išvengta drėgmės namuose ir pelėsio, o karštas vanduo bus apsaugotas nuo aušimo ir išlaikomas ilgiau karštas, nebus šilumos nuostolio.

Donato santechnika teikia šias paslaugas:

  • Vandentiekio sistemos įrengimas
  • Šalto/karšto vandens vamzdynų įrengimas
  • Vamzdynų remontas
  • Vamzdynų keitimas
  • Sanitarinių prietaisų montavimas ir pajungimas
  • Vandens šildytuvų montavimas
  • Vandentiekio siurblių įrengimas
  • Recirkuliacinės sistemos įrengimas
  • Geriamojo vandens filtrų įrengimas
  • Hidrauliniai vamzdynų bandymai

Susisiekite tel. 865471626